Solispharm Sp. z o. o.


Apteka - plac Hallera
Nazwa: Solispharm Sp. z o. o.
Telefon 22 618 52 14
Adres Namysłowska 21
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-456
NIP: 1132872111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kiedy w diecie brakuje pewnych składników, konieczne będzie ich uzupełnienie. Użyteczne są wtedy suplementy diety, jakich na rynku jest bardzo wiele. Nie wszystkie jednak stoją na wysokim poziomie pod względem jakości, dlatego właśnie powinny być stosowane pod kontrolą lekarza lub farmaceuty. Trzeba też sięgać po takie produkty, co do których pozytywnego oddziaływania istnieją naukowe przesłanki. Apteka Namysłowska zalicza się do tych, w których oferowany jest niemały asortyment takich rozwiązań.

Oczywiście poza suplementami każda apteka posiada w swoich zasobach również leki – OTC (wydawane bez recepty), jak i te, które wymagają przepisu lekarza. Bywa, że skorzystanie z nich będzie konieczne późną porą, gdy wiele placówek jest już nieczynnych. Jednakże apteka przy Placu Hallera pełni dyżur przez całą dobę, więc z punktu widzenia pacjentów to informacja bardzo korzystna.

Źródło: http://aptekanamyslowska.pl/

Data dodania: 11-12-2017

Opinie o Solispharm Sp. z o. o.


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Celinka napisał:
Z apteką Solispharm mam same przyjemne doświadczenia. Kupuję tam praktycznie wszystkie leki OTC czyli tzw. wydawane bez recepty, a także witaminy i suplementy diety. Bardzo przystępne ceny.
Ocena: 5

Firmy w okolicy