Prodexpol


Parkiet drewniany
Nazwa: Prodexpol
Telefon 22 864 65 35
Adres Brązownicza 7a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-929
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Aby zapewnić najwyższą jakość usług, oferta firmy ogłaszającej się na stronie prodexpol.pl została rozszerzona o doradztwo projektanta wnętrz. Pomoże on dobrać rodzaj podłogi (zarówno materiał, jak i sposób ułożenia klepek) do panującego wystroju pomieszczeń lub wizji klienta. 

Proponowany parkiet drewniany, z uwagi na różnorodność dostępnych rozwiązań, sprawdzi się jako wykończenie zarówno przestrzeni domowych, jak i biznesowych. Z uwagi na właściwości w zakresie przewodnictwa ciepła takie rozwiązanie można z powodzeniem wykorzystać jako uzupełnienie ogrzewania podłogowego.

Dostawca zaprasza do doboru dodatkowych wykończeń. W swojej ofercie proponuje między innymi listwy do zastosowania na ścianach i w narożnikach pomieszczeń, zabezpieczające parkiet przed przedostawaniem się wilgoci i brudu, poleca także szeroki wybór stolarki drzwiowej, którą można bezproblemowo dopasować do kolorystyki i rodzaju wybranej podłogi. Realizator gwarantuje, że wszystkie elementy przeszły proces impregnacji.

Źródło: https://www.prodexpol.pl/

Data dodania: 16-06-2022

Opinie o Prodexpol


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy