NOVATECH Mateusz Lorych


Agregat hydrauliczny 12V
Nazwa: NOVATECH Mateusz Lorych
Telefon 660 678 158
Adres Dożynkowa 35
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100
NIP: 6972222524

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na stronie internetowej silowniki24.pl można zakupić dobrej jakości, nowoczesne siłowniki podskrzyniowe, frontowe oraz dostosowane do rozmaitych typów przyczep i maszyn. Poza tym firma sprzedaje filtry, węże, zawory i inne niezbędne akcesoria.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się zwłaszcza agregat hydrauliczny 12 V. Urządzenie można bezpiecznie montować w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, samochodach ciężarowych oraz nowoczesnych naczepach wymagających zasilania. Pompa i silnik jest wydajny, z pewnością będzie służyć właścicielowi przez długi czas. Dokładna specyfikacja znajduje się w opisie. Oferta obejmuje także siłowniki wywrotu do busów i małych wywrotek, modele dwustronnego oraz jednostronnego działania bez mocowań, z łożyskami i tulejami. Różne urządzenia mają różną moc i pojemność zbiorników. Warto zapoznać się z całym asortymentem.

Skorzystanie z usług tej firmy to gwarancja produktów najwyższej jakości, przystępnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Źródło: https://silowniki24.pl/Agregat-hydrauliczny-12V-2-0kW-13L-p1879

Data dodania: 09-03-2022

Opinie o NOVATECH Mateusz Lorych


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy