Moderno Mundo Sp.z o.o.


Drukarnia fleksograficzna
Nazwa: Moderno Mundo Sp.z o.o.
Telefon 61 306-77-77
Adres Firmowa 10
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
NIP: 779-23-88-376

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Odpowiednie opakowania musi być nie tylko funkcjonalne, ale również ładnie się prezentować. Jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się wytwarzaniem pakowań foliowych różnego typu oraz nadrukami na nie, to polecamy Ci firmę Moderno Mundo. To znana i ceniona drukarnia fleksograficzna i producent opakowań foliowych w jednym. Dzięki temu bez problemu spersonalizujesz zamówione opakowania tak, aby jak najlepiej pasowały do wizerunku Twojej firmy u jednego producenta, bez konieczności zamawiania dodatkowo etykiet i naklejek. 
Odwiedź stronę internetową modernomundo.pl i sprawdź ich dokładną ofertę już teraz. Zamów wybrany typ opakowań z dowolnym nadrukiem i w odpowiedniej kolorystyce, która będzie pasować do wizerunku Twojej firmy. Dzięki temu, z pomocą tego profesjonalnego producenta opakowań foliowych, uda Ci się stworzyć wyjątkowe opakowania, które nie tylko będą funkcjonalne, ale również bardzo atrakcyjne wizualnie. 

Źródło: https://modernomundo.pl/oferta/nadrukifleksograficzne/

Data dodania: 05-02-2018

Opinie o Moderno Mundo Sp.z o.o.


Dnia 2019-04-15 15:38:00 isenton napisał:
Moderno Mundo to producent opakowań z folii czy worków flow pack, którego ofercie trudno jest się oprzeć. Estetyczne i wykonane z dbałością o detale - takie są opakowania ich autorstwa. Po prostu są świetni w tym, co robią. :)
Ocena: 5

Firmy w okolicy