MASTER Parkiet


https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/bona-mixfill-plus/87
Nazwa: MASTER Parkiet
Telefon 509 358 604
Adres Adama Mickiewicza 65
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-625
NIP: 5252422074

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Stare parkiety cieszą oko swoim klasycznym, szlachetnym i eleganckim wyglądem. Te najbardziej wiekowe jednak często są mocno zniszczone, a ubytki są na tyle głębokie, że nie da się ich zredukować przez zwykły proces ścierania. W takich sytuacjach konieczne jest zastosowanie odpowiedniego wypełniacza, który zasklepi nieestetyczne głębsze szczeliny.

Skutecznym preparatem, służącym do wypełniania rys, jest wypełniacz firmy Bona Mix&Fill Plus, który jest zdolny do wypełniania szczelin nawet o głębokości 3 mm. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie gładkiej nawierzchni i to już po pierwszym zastosowaniu. Produkt ten dostępny jest pod adresem https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Bona-MixFill-Plus/87. Strona ta wiedzie do oferty specjalistycznego sklepu, w którym każdy parkieciarz odnajdzie najpotrzebniejsze narzędzia i preparaty do swojej pracy.

Firma Master Parkiet to nie tylko sklep, ale przede wszystkim grupa fachowców, którzy od lat są w branży parkieciarskiej. Znając potrzeby zawodowców, przedstawiają im produkty, które doskonale się spiszą w renowacji, jak i kładzeniu nowej podłogi.

Źródło: https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Bona-MixFill-Plus/87

Data dodania: 04-05-2019

Opinie o MASTER Parkiet


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy