IMC Centrum Zdrowia


Akupunktura Wrocław
Nazwa: IMC Centrum Zdrowia
Telefon 730 597 597
Adres Strzelińska 41
Miejscowość Żerniki Wrocławskie
Kod pocztowy 55-010
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów z różnymi problemami zdrowotnymi, kadra IMC Centrum Zdrowia stara się przestawiać różne sposoby pomocy, od leczenia w formie lekoterapii, aż po akupunkturę. Pracownicy obsługują osoby z Wrocławia i okolic, w tym również dzieci. Działają na certyfikowanym sprzęcie medycznym.

Właściciel centrum wraz ze swoimi pracownikami starają się wdrażać w swojej pracy zasadę holizmu. Traktują na równi kwestie uzdrowienia zarówno ciała, jak i ducha. Proponowane wsparcie to także propagowanie zasad zdrowego stylu życia, w tym porady dotyczące dietetyki i podejścia do codziennych wyzwań w życiu.

Centrum obsługuje też strefę Wellness. W ranach oferty pacjent może skorzystać z różnych form masażu oraz zabiegów, których zadaniem jest wzmocnić i przedłużyć efekt terapii. Istnieje też możliwość zapisu na programy pobytowe, w ramach których chory uczestniczy w opracowanym dla niego kursie, obejmującym zabiegi dostosowane do jego stanu zdrowia (w tym również relaksacyjne).

Źródło: https://centrumimc.pl/terapia/akupunktura/

Data dodania: 02-08-2022

Opinie o IMC Centrum Zdrowia


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy