Human Biome Institute S.A.


Clostridium difficile dieta - https://human-biome.com
Nazwa: Human Biome Institute S.A.
Telefon 884 299 668
Adres Starodworska 1
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-137
NIP: 583-338-47-60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Spółka biotechnologiczna zajmująca się badaniami nad ludzkim mikrobiomem opracowała preparaty medyczne, które stosuje się w celu zwalczania groźnej bakterii infekującej jelita. Bioterapeutyki MBiotix HBI mają postać kapsułek lub zawiesiny i zawierają zdrową mikrobiotę jelitową, która namnaża się w organizmie chorego i dzięki temu wypiera zasiedlające dolny odcinek przewodu pokarmowego patogeny.

Preparaty podawane są zawsze przez lekarza w warunkach ambulatoryjnych, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo i skuteczność całego zabiegu. Na stronie internetowej centrum badawczego: human-biome.com dostępne są szczegółowe informacje na temat przebiegu procesu FMT, czyli Fecal Microbiota Transplantation.

Po zakończeniu kuracji zwalczającej Clostridium difficile dieta ścisła powinna trwać około dwóch godzin, ważne jest też zdrowe odżywianie, które pozwoli na kolonizację jelit przez naturalnie występujące tam bakterie o dobroczynnym działaniu. Pacjent w miarę możliwości powinien unikać antybiotykoterapii.

Źródło: https://human-biome.com/zakazenie-c-difficile/

Data dodania: 21-12-2022

Opinie o Human Biome Institute S.A.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy