Franknews.pl


Bezumowne korzystanie z kapitału • Franknews.pl
Nazwa: Franknews.pl
Telefon
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zapoznając się z artykułami dostępnymi na stronie internetowej franknews.pl, można uzyskać szereg potrzebnych informacji dotyczących spraw związanych z kredytem we frankach szwajcarskich (jego obsługą, przewalutowaniem, umorzeniem itp.). Autorzy wpisów starają się podejmować w swoich publikacjach ważne dla każdego frankowicza tematy, takie jak chociażby sposoby na obronę przed wynagrodzeniem za bezumowne korzystanie z kapitału.

W serwisie publikowane są tylko sprawdzone wiadomości, oparte na aktualnej podstawie prawnej, obejmujące także wyroki Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Osoby poszukujące wsparcia przy negocjowaniu umów z bankiem mają możliwość skorzystać z pomocy ogłaszających się na portalu kancelarii. 

Dużym ułatwieniem dla frankowiczów jest opcja kontaktu z innymi poszkodowanymi, mającymi zadłużenie w obcej walucie. Wymianę doświadczeń oraz dostępnych rozwiązań daje w serwisie sekcja komentarzy. Udział w dyskusji jest możliwy jedynie po założeniu personalnego, darmowego konta. 

Źródło: https://www.franknews.pl/rzad-broni-frankowiczow-przed-wynagrodzeniem-za-bezumowne-korzystanie-z-kapitalu/

Data dodania: 17-09-2022

Opinie o Franknews.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy