FIN-EL Consulting s.c.


FIN-EL Consulting s.c. | Biuro rachunkowe Gdańsk cennik
Nazwa: FIN-EL Consulting s.c.
Telefon (58) 761-45-81
Adres Bora Komorowskiego 19
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-377
NIP: 5842318679

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wsparcie z zakresu realizowania zadań kadrowo - płacowych w formie outsourcingu to domena biura rachunkowego, należącego do spółki Fin-El Consulting S.C. W gestii zatrudnionych pracowników jest także doradztwo podatkowe. Mogą również pomóc w znalezieniu potrzebnych usług prawnych, gdyż biuro współpracuje z kancelariami adwokackimi specjalizującymi się zarówno w prawie podatkowym, jak i w innych dziedzinach. 

Świadczenia są płatne. Biuro rachunkowe prowadzące działalność w Gdańsku udostępnia cennik na swojej stronie internetowej. Kadra jest w stanie podjąć się także dodatkowych działań, o ile są one w kompetencjach pracowników, ale zastrzega, że każde takie zlecenie jest rozliczane indywidualnie. 

Biuro proponuje też usługi stacjonarne. Przyjmuje zgłoszenia o wsparcie kadrowo-płacowe od przedsiębiorców, których firmy są zlokalizowane w Gdańsku oraz w okolicznych miejscowościach. Istnieje możliwość, by na życzenie klienta pracownik dojeżdżał do jego firmy i realizował ustalone wcześniej zlecenia na miejscu.

Źródło: https://finel.pl/

Data dodania: 26-07-2022

Opinie o FIN-EL Consulting s.c.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy