Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Resolve blackmagic
Nazwa: Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska
Telefon
Adres Dickensa 15
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-382
NIP: 836-109-71-37

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukujesz sprzętu, który sprawdzi się zarówno w produkcji na żywo, jak i podczas obróbki materiałów wideo? Skorzystaj z oferty sklepu Cyfrowa Republika i doceń możliwości, jakie daje korzystanie z profesjonalnych urządzeń niezbędnych do filmowania czy postprodukcji.

Chcesz dokonać rezerwacji? Wybierz jedną z trzech opcji kontaktu i wskaż produkt, który spełnił Twoje oczekiwania. Firma dba o wysokie standardy usług, w związku z czym możesz mieć pewność, że zamówiony towar będzie zgodny z opisem i odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Zaufaj profesjonalistom i poradź się ich w wyborze urządzeń do konwertowania, monitoringu czy nagrywania materiału wideo w wysokiej jakości.

A może interesujesz się montażem i szukasz zaawansowanych narzędzi do korekty kolorów? Skorzystaj z oferty kupna lub wynajmu Blackmagic Resolve, który sprawdzi się zarówno przy produkcjach telewizyjnych, jak i na planie filmowym. Z jego pomocą można dokonać edycji i korekcji kolorów materiałów wideo. Oprócz tego firma posiada mobilne stacje robocze Apple, a także monitory referencyjne przydatne przy montażu.

Źródło: #

Data dodania: 30-03-2019

Opinie o Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy