Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"


Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie" - Pilica spływ
Nazwa: Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"
Telefon
Adres Dworska 8
Miejscowość Mleczków
Kod pocztowy 26-652
NIP: 796-102-47-49

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Uważasz, że jak spływ kajakowy, to tylko Wigrami, Czarną Hańczą, czy też Brdą? Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie” zostało założone przez zapalonych miłośników kajakarstwa, którzy chcieli znaleźć alternatywę dla tych pięknych i popularnych miejsc, gdzie rok rocznie odbywa się wiele spływów, co sprawia jednocześnie, że są to już trochę „oklepane” miejsca. Udało się!

Daj się zaprosić na niezapomniany spływ Pilicą, a rekomendowane biuro gwarantuje, że zakochasz się w tych pięknych i malowniczych krajobrazach, które rozpościerają się nad Pilicą. To idealne miejsce zarówno na urlop z rodziną czy przyjaciółmi, jak również na firmowy wyjazd integracyjny. Nic tak nie uczy pracy zespołowej, jak wspólne wiosłowanie. Tak samo, jak nic tak nie integruje pracowników, jak wspólna biesiada przy ognisku.

Możesz też sam wypożyczyć kajak i się zrelaksować podczas samotnego spływu, gdzie będziesz mieć czas na spokojną kontemplację i podziwianie przyrody. Wynajmem kajaka na jeden dzień to koszt ok. 40-50 złotych.

Źródło: http://splywanie.pl/rzeki/pilica.html

Data dodania: 01-08-2018

Opinie o Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy