AR-FIZ


Trenerzy personalni poznań
Nazwa: AR-FIZ
Telefon +48 501 484 316
Adres Przybyszewskiego 44A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-101
NIP:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na siłownię nigdy nie było Ci po drodze, ale teraz chciałbyś się wreszcie ruszyć i zrobić coś, żeby zawalczyć o lepszą sylwetkę, której nie będziesz już więcej się wstydzić? Jeśli sam nie możesz znaleźć odpowiednio wysokiej motywacji, to warto znaleźć sobie partnera, z którym będzie to o wiele łatwiejsze. Gdzie jednak kogoś takiego znaleźć, jeśli nikt z Twoich znajomych na siłownię nie chce się wybrać?

Dobrym rozwiązaniem mogą być trenerzy personalni w Poznaniu. Ich zadaniem będzie nie tylko towarzyszenie Ci podczas treningu, ale też takie jego zorganizowanie, które przyniesie Ci jak najlepsze efekty podczas sesji treningowych. Zajrzyj na stronę ar-fiz.com i ujrzysz tam niepowtarzalną ofertę trenerów, którzy postarają się pomóc Ci w profesjonalny sposób i tym samym razem z Tobą zawalczą o idealną sylwetkę.

Źródło: http://ar-fiz.com/trening-personalny/

Data dodania: 29-09-2017

Opinie o AR-FIZ


Dnia 2019-05-24 13:50:42 ureatrim napisał:
Dla mnie usługi tego trenera personalnego okazały się spełniać moje oczekiwania. Popracowałem nad formą i szczupłą sylwetką w bezpieczny sposób. Muszę przyznać, że z motywacją do ćwiczeń też nie było problemu. :)
Ocena: 5

Firmy w okolicy