AGTOM s. z o.o.


http://agtom.eu - Samoloty do sklejania
Nazwa: AGTOM s. z o.o.
Telefon 12-356-56-78
Adres Władysława Jagiełły 6
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-711
NIP: 6783154951

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Twoje zainteresowania dotyczą modelarstwa? Relaksuje Cię sklejanie nowego modelu samolotu czy statku? Koniecznie poznaj nową ofertę sklepu internetowego Agtom, który posiada w asortymencie rozmaite modele samolotów do sklejania. Każdy produkt wyposażony jest w niezbędną instrukcję, która krok po kroku podpowie Ci, jak złożyć model. Kolekcja samolotów jest niezwykle rozbudowana, o czym świadczy obecność produktów różnych firm, m.in. Revell, Tamiya czy Eduard.

Samoloty do sklejania dostępne w sklepie internetowym Agtom to produkty wysokiej jakości, które wyróżniają się atrakcyjną ceną. Dostępne modele to zarówno samoloty pasażerskie jak i wojskowe, a ich design po złożeniu oddaje rzeczywisty wygląd obiektów sprzed dziesiątek lat. Pod adresem agtom.eu znajdziesz kompleksową gamę modeli, która z pewnością zainteresuje niejednego modelarza!

Źródło: https://agtom.eu/35-samoloty

Data dodania: 11-12-2017

Opinie o AGTOM s. z o.o.


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Kaziu26 napisał:
Zamiłowanie do sklejania modeli samolotów zostało mi jeszcze z podstawówki. W Agtom kupuję co jakiś czas coś nowego do sklejenia. Naprawdę dobry sklep modelarski.
Ocena: 4

Firmy w okolicy