EdiBazzar


Zegarki smartwatch | EdiBazzar
Nazwa: EdiBazzar
Telefon 731484225
Adres FREZERÓW 3
Miejscowość LUBLIN
Kod pocztowy 20-209
NIP: 7123301286

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nowoczesne rozwiązania technologiczne są coraz szerzej wykorzystywane także przez zwykłych użytkowników. Jednym z ciekawszych udogodnień są zegarki smartwatch. To niewielkie urządzenia, które nie odbiegają wielkością od zwykłego zegarka na rękę, ich funkcjonalność jest jednak dużo większa. Posiadają szereg funkcji jak np. możliwość wykonania telefonu, napisania SMS-a, a także przeglądarkę internetową czy nawet zdalne sterowanie aparatem w telefonie. A to tylko niektóre z możliwości, jakie oferują.

Na rynku nie brakuje różnych urządzeń od producentów z całego świata. Najlepszą ofertę jednak można znaleźć w sklepie Edibazzar. Dostępne tam urządzenie charakteryzuje się szeroką funkcjonalnością, a przy tym jest proponowane w przystępnej cenie, dzięki czemu każdy może stać się posiadaczem tego stylowego i praktycznego gadżetu.

To jednak nie wszystko, co ten sklep może zaoferować. Oprócz klasycznych zegarków i biżuterii znajdują się tam też praktyczne etui na smartfony, okulary i wiele innych artykułów. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą niewielkim kosztem stworzyć wyjątkowy styl.

Źródło: https://www.edibazzar.pl/smartwatch-zegarek-kamera-sim-wys-pl-24h-model-2018.html

Data dodania: 29-04-2019

Opinie o EdiBazzar


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy